Realizacją zadań zajmuję się odkąd tylko sięgam pamięcią. Już za młodu lubiłam działać według listy rzeczy do zrobienia (obecnie nazywanej To Do List) oraz kalendarza. Potrafiłam opracować najkrótszą drogę po zakupy na sobotnie rodzinne śniadania (jeszcze za czasów, gdy chleb kupowaliśmy w piekarni, pomidory w warzywniaku, a twaróg w sklepie z nabiałem) albo ułożyć plan nauki do 6 egzaminów w trakcie sesji na studiach. Działając w oparciu o planer oraz listę priorytetów, skutecznie planowałam bloki tematyczne i osiągałam założone cele.

Moja naturalna predyspozycja i jak się później dowiedziałam wrodzony styl myślenia (według FRIS jestem Zawodnikiem) przełożyła się w życiu zawodowym na realizację projektów. Projekty są moją pasją, lubię rozkładać cel na czynniki pierwsze, ustalać produkty i planować harmonogramy oraz zasoby. Działam w oparciu o fakty, konkrety i mierzalne rezultaty. W projektach lubię zmianę, innowację. Połączenie wiedzy audytowej i wieloletniego doświadczenia w projektach spowodowało, że lubię usprawniać procesy, podnosić ich produktywność i porządkować chaos.

Moją wiedzą dzielę się już na portalu Doradca w biznesie – moje artykuły znajdziesz tutaj.

Na tym blogu będę tłumaczyć zawiłości projektowego życia i postaram się pokazać, że projekty nie są takie straszne. Zapraszam Cię w tę podróż.

Please follow and like us:
Facebook
Facebook
LinkedIn