Pomagam rozwinąć skrzydła Twojemu biznesowi

O mnie

Jestem project managerem (PM), trenerem, audytorem wewnętrznym (CIA). Jestem Twoim doradcą, który, dzięki spojrzeniu z zewnątrz – spoza organizacji, usprawnia procesy, optymalizuje działania i zwiększa produktywność Twojej firmy. Dwa słowa, które definiują moją pracę to: ZMIANA i ZADANIA.

Zmiana

Nie od dziś wiadomo, że jedyną stałą w życiu jest zmiana. Zmiana może być projektem, projekt jest zmianą. W zmianie pociąga mnie budowa koncepcji, szukanie rozwiązań i metod finansowania takich pomysłów. Lubię racjonalizować idee i przekuwać je na namacalne zadania, plany, harmonogramy, cele i wskaźniki. Potrafię wprowadzić struktury tam, gdzie ich brakuje, ułożyć procesy tak, aby następował przepływ danych, zasobów, czy pracy, a zarządzanie przynosiło wymierne rezultaty.

Zadania

Dzielę przedsięwzięcia na zadania, działania i bloki działań, a następnie sukcesywnie realizuję je krok po kroku, aby osiągnąć cel. Potrafię krytycznie spojrzeć na procesy i pomysły, zadawać odpowiednie pytania, słuchać i stymulować do tworzenia wymagających projektów. Patrzę na świat z perspektywy faktów, dość realistycznie oceniam rzeczywistość, co daje moim klientom możliwość przewidywania konsekwencji działań jeszcze niepodjętych, uprzedzania faktów i podejmowania działań zapobiegawczych.

A prywatnie, jestem pasjonatką podróży dalekich i bliskich, salsy oraz jazdy konnej. Zgłębiam tajniki coachingu, rozwoju osobistego i zawodowego – prowadzę wraz z koleżankami warsztaty rozwojowe dla kobiet, a twórczo realizuję się w marce MELO (www.melo.szczecin.pl).

Doświadczenie

%

Skuteczność pozyskiwania dotacji dla projektów inwestycyjnych

Doświadczenia w przygotowaniu i realizacji projektów UE

Doświadczenia w zarządzaniu zespołami projektowymi

%

Skuteczność rozliczenia dotacji ze środków UE

Kompetencje

  • Project manager certyfikowany w: PRINCE 2, Change Management (ChM), Managing Successful Programmes (MSP).
  • Audytor wewnętrzny CIA – Certified Internal Auditor.
  • Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego (Finanse i Bankowość), Wyższej Szkole Integracji Europejskiej w Szczecinie (Organizacja i zarządzanie w procesie integracji europejskiej w zakresie administracji rządowej i pozarządowej),  Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (Zarządzanie Projektami) i Collegium Balticum (Psychologia w Biznesie).
  • Współautorka książki pt. Fundusze Unii Europejskiej 2007 – 2013 poradnik małego i średniego przedsiębiorcy, Wydawnictwo CeDeWu – dotychczas przygotowano 2 wznowienia.
  • Ponad 850 godzin przepracowanych na sali szkoleniowej jako trener biznesu.
Facebook
Facebook
LinkedIn